Poginuo pješak u centru Sarajeva, sumnja se da je vozač namjerno počinio ubistvo

27.03.2021. 14:42
0
IZVOR: Klix.ba

U saobraćajnoj nesreći koja se desila danas kod “Sarajevo City Centra (SCC)“ smrtno je stradala jedna osoba nakon što je udarena automobilom.

Jedna osoba je odmah uhapšena po dolasku policije na mjesto događaja, a informaciju da se radi o napadu i mogućem ubistvu potvrdio je i portparol MUP-a Kantona Sarajevo - Mirza Hadžiabdić.

-  Policija je zaprimila dojavu da je jedna osoba zadobila povrede od kojih je kasnije preminula u bolnici, a prve informacije govore da se radi o ubistvu tj. postojanju namjere da se usmrti druga osoba - kazao je portparol.

Hadžiabdić je istakao da je obaviješten dežurni tužilac te da je izašao na mjesto događaja i rukovodi uviđajnim radnjama.

Kako nezvanično saznaje "klix.ba" vozač automobila je priznao da je imao namjeru izvršiti ubistvo i predao se organima policije.

Više informacija će biti poznato nakon što se obavi uviđaj.

Komentari 0
Povezane vijesti
Povećava se broj oboljelih od leptospiroze u Sarajevu Povećava se broj oboljelih od leptospiroze u Sarajevu
Na pijaci "Heco" izrečeno 41.770 KM kazni i uništena neispravna hrana Na pijaci "Heco" izrečeno 41.770 KM kazni i uništena neispravna hrana
Tragedija u Kiseljaku: U teškoj nesreći poginuo mladić Tragedija u Kiseljaku: U teškoj nesreći poginuo mladić
Najčitanije
  • Humanitarna organizacija „Srbi za Srbe“ kod porodice Danojlić sa Pala
    19h 46m
    1
  • Ukaz o načinu pozdravljanja 1884: Po srpskom običaju svaki Srbin…
    9h 38m
    0
  • Zamjena elektronskih zdravstvenih kartica više neće biti besplatna
    6h 18m
    0
  • Na Baščaršiji poskupjeli ćevapi
    3h 25m
    5
  • Duh Hilandara u Istočnoj Ilidži - Otvorena izložba fotografija „Okom kamere hilandarskog monaha“ (FOTO)
    21h 2m
    0