Полицајац кажњен због смјештања здравих грађана међу заражене

25.06.2020. 16:37
1
ИЗВОР: Nezavisne

Након што је шест грађана, умјесто у тадашњи карантин у Средњошколском дому у Бањалуци, грешком пребачено у Студентски центар "Никола Тесла", гдје су, иначе, били смјештени пацијенти заражени новим вирусом корона, једном полицајцу је изречена новчана казна.

- Служба за заштиту интегритета и законитости у раду оцијенила је да је полицијски службеник Полицијске станице за безбједност саобраћаја Бањалука починио лакшу повреду  дужности и у складу са тим му је изречена новчана казна у износу од 10 одсто основне мјесечне плате, остварене у мјесецу који је претходио изрицању дисциплинске мјере - речено је из МУП-а Српске.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Zagor 25.06.2020. 21:20
    Da nije tuzno, bilo bi ne smijesno vec presmijesno.... Po 1500 su kaznjavali za ne postovanje samoizolacije, a gospodinu 10% cca 100-tinjak maraka
Повезане вијести
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    14h 37m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    9h 29m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    12h 21m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    2h 7m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    6h 31m
    0