Policajac kažnjen zbog smještanja zdravih građana među zaražene

25.06.2020. 16:37
1
IZVOR: Nezavisne

Nakon što je šest građana, umjesto u tadašnji karantin u Srednjoškolskom domu u Banjaluci, greškom prebačeno u Studentski centar "Nikola Tesla", gdje su, inače, bili smješteni pacijenti zaraženi novim virusom korona, jednom policajcu je izrečena novčana kazna.

- Služba za zaštitu integriteta i zakonitosti u radu ocijenila je da je policijski službenik Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Banjaluka počinio lakšu povredu  dužnosti i u skladu sa tim mu je izrečena novčana kazna u iznosu od 10 odsto osnovne mjesečne plate, ostvarene u mjesecu koji je prethodio izricanju disciplinske mjere - rečeno je iz MUP-a Srpske.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Zagor 25.06.2020. 21:20
    Da nije tuzno, bilo bi ne smijesno vec presmijesno.... Po 1500 su kaznjavali za ne postovanje samoizolacije, a gospodinu 10% cca 100-tinjak maraka
Povezane vijesti
Nebojša Drinić u posjeti porodici Brčić kojoj je grom usmrtio pet krava Nebojša Drinić u posjeti porodici Brčić kojoj je grom usmrtio pet krava
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Zasađena „Aleja 12 beba“ – vječni podsjetnik na tragediju banjalučkih beba Zasađena „Aleja 12 beba“ – vječni podsjetnik na tragediju banjalučkih beba
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    17h 39m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    12h 31m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    15h 23m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    5h 9m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    9h 33m
    0