Породица у Црној Гори упецала туну тешку 266 килограма

25.11.2021. 09:20
0
ИЗВОР: Tanjug

Породица Рафаиловић из Црне Горе остварила је несвакидашњи улов - туну тешку 266 килограма.

Тај примјерак, како кажу, превазилази црногорске оквире.

Занимљиво је да је у риболову учествовала и 19-годишња Анђелика Рафаиловић, пренијела је РТЦГ.

Анђелика је најмлађи члан фамилије која генерацијама живи уз море и са морем. А када једна породица живи на тај начин деси се и несвакидашњи улов.

"Били су на неких 10 миља од обале, била је и моја кћерка Анђелика са стрицем и кумом. Заиста им се посрећило. На тако танку опрему и малу удицу да се улови толика туна, то је црногорски рекорд. Сигурно највећа уловљена туна на нашем мору", казао је Илија Рафаиловић.

Коментари 0
Повезане вијести
Весна Меденица осуђена на годину и девет мјесеци затвора Весна Меденица осуђена на годину и девет мјесеци затвора
Сјећање на црногорске регруте (28) који су, бранећи СФРЈ, погинули 1991/1992. Сјећање на црногорске регруте (28) који су, бранећи СФРЈ, погинули 1991/1992.
Оскрнављен православни храм у Улцињу Оскрнављен православни храм у Улцињу
Најчитаније
  • Мићо Влаховић Кроки - херој Вогошће
    7h 47m
    20
  • Гордана Зец о убиству своје породице у Загребу
    7h 46m
    0
  • Урош Предић – један од највећих српских сликара реализма
    7h 44m
    0
  • Шкотланђанка постала „мајка српске нације“ у Великом рату - Жена која је одбила да "оде кући и сједи мирно"
    7h 46m
    0
  • Када треба садити божићну пшеницу
    21h 10m
    0