Поставка фотографија за Магдалену биће изложена и наредне седмице у Источном Сарајеву

06.05.2023. 12:58
0
ИЗВОР: katera.news

У Културном центру Источно Ново Сарајево јуче је отворена хуманитарна изложба фотографија „Виво стидија“, а сав новац од продаје биће усмјерен на лијечење Магдалене Влашки из Трнова.

Иако је планирано да изложба буде отворена данас до 20.00 часова, из „Виво стидија“ су рекли да ће поставка фотографија бити изложена и наредне седмице у холу Културног центра у Источном Сарајеву.

Поред хола, брошуру фотографија можете погледати на сљедећем линку, а поручивање можете извршити у текстуалној форми СМС поруком на број 065/072-372 одабиром броја и величине фотографије.

Велика фотографија кошта 20 КМ, док је цијена мале фотографије по слободном нахођењу.

- Наш другачији свијет смо обојили разним бојама, а те боје смо изложили у реалност путем опипљивих фотографија које можете погледати, купити и помоћи нашој Магдалени – рекли су из "Виво студија".

Магдалена Влашки, осмогодишња девојчица из Трнова код Сарајева, оболела је од малигне болести и тренутно се налази на лечењу у Клиничком центру Србије у Београду.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра отварање изложбе "Српски средњовековни споменици у опасности" у Источном Сарајеву Сутра отварање изложбе "Српски средњовековни споменици у опасности" у Источном Сарајеву
Фестивал и међународна изложба фотографија 5. и 6. децембра у Источном Сарајеву Фестивал и међународна изложба фотографија 5. и 6. децембра у Источном Сарајеву
Photo East Fest почиње ускоро: Остало је још неколико дана за пријаву на међународну изложбу Photo East Fest почиње ускоро: Остало је још неколико дана за пријаву на међународну изложбу
Најчитаније
  • Ово мора да зна сваки Србин који слави Светог Николу
    4h 11m
    0
  • Светосавске литије у Сарајеву (ФОТО)
    6h 21m
    0
  • Манастир Тврдош - најстарији херцеговачки манастир (ВИДЕО)
    6h 8m
    27
  • На данашњи дан 1995. године у Паризу потписан Дејтонски споразум
    6h 20m
    3
  • Потврђен други случај губе у региону
    4h 34m
    0