Потврђена оптужница за фалсификовање службене исправе

27.02.2025. 14:13
0
ИЗВОР: srna.rs

Основни суд на Сокоцу потврдио је оптужницу против тридесетосмогодишњег Д.С. која га терети за фалсификовање или уништавање службене исправе.

Лицу је стављено на терет да је 2. октобра 2023. године у својству одговорног лица Ауто-пијаце "АЦ Станић" сачинио уговор у којем је као власника, односно продавца возила навео лице са Пала чији су иницијали И.Ш, иако је знао да није власник, те да није могло бити наведено као продавац и потписник уговора.

Он је овај уговор са неистинитим садржајем потписао и овјерио службеним печатом и предао купцу возила који је овај уговор користио приликом регистрације возила, саопштено је из Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву.

Тужилаштво је 29. јануара подигло оптужницу против Д.С.

Коментари 0
Повезане вијести
Пандуревић: Приоритети квалитетан програм и реконструкција зграде Пандуревић: Приоритети квалитетан програм и реконструкција зграде
Копривица: Вода се повукла, ситуација стабилна Копривица: Вода се повукла, ситуација стабилна
Топљење снијега и киша узроковали бујичне воде у Источном Сарајеву Топљење снијега и киша узроковали бујичне воде у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Лео, најмлађи логораш из Силоса
    4h 28m
    1
  • Годишњица пада Јатовог авиона изнад Чехословачке
    15h 44m
    0
  • Шест година од смрти легендарног Кобија Брајанта
    16h 27m
    0
  • Лукијан Мушицки - књижевник и монах
    3h 9m
    0
  • Осам вијекова светосавља у Невесињу
    19h 40m
    31