Претреси на више локација због организованог криминала

09.05.2023. 11:11
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Управе полиције МУП-а Кантона Сарајево јутрос врше претресе на више локација на подручју овог кантона због кривичних дјела оргаизовани криминал, злоупотреба положаја, примање и давање дара и прање новца.

Акција кодног назива "Старт", спроводи се по наредби Суда БиХ и Кантоналног суда у Сарајеву и у сарадњи са ЕУРОПОЛ-ом, а под надзором поступајућих тужилаца Тужилаштва БиХ и Тужилаштва Кантона Сарајево.

По окончању свих активности, биће познато више информација, наводи се у саопштењу Тужилаштва Кантона Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Претреси на подручју Посушја, Широког Бријега и Пала због кријумчарења и крађа Претреси на подручју Посушја, Широког Бријега и Пала због кријумчарења и крађа
СИПА ухапсила три особе, претреси на подручју Сарајева, Источног Сарајева и Завидовића СИПА ухапсила три особе, претреси на подручју Сарајева, Источног Сарајева и Завидовића
Проглашен крај епидемије морбила Проглашен крај епидемије морбила
Најчитаније
  • Браћа Лазаревићи - "Гдје ће друго соколови него у висине"
    19h 12m
    2
  • Мали Божић: Којим обичајима су се некада обиљежавали Нова година и Васиљевдан?
    5h 22m
    30
  • Жељко Пржуљ: Рафал по ауту – Српска Илиџа, 4. март 1995.
    18h 32m
    5
  • Јереј Видак Вујадиновић: Симболика бадњака
    17h 42m
    2
  • ЈКП "Комил": Саопштење за јавност
    21h 1m
    4