Пријављен за насиље у породици па угризао полицајца

01.08.2022. 13:44
0
ИЗВОР: nezavisne.com

М.В. ухапшен је због псовки и пријетњи полицији у Шамцу која је интервенисала по пријави породичног насиља, a приликом хапшења је угризао полицијског службеника.

Наиме, службеници Полицијске станице Шамац, у суботу су поступали по пријави кривичног дјела насиље у породици или породичној заједници, а том приликом је пријављени М.В. ометао полицијске службенике у вршењу службене радње, упућивајући псовке и пријетње.

- М.В. је приликом лишења слободе угризао полицијског службеника чиме му је нанио лакше тјелесне повреде које су констатоване у Дому здравља Шамац - наводи се у саопштењу Полицијске управе Бијељина.

О свему је упознат поступајући тужилац Окружног јавног тужилаштва у Добоју, који је наложио да се након комплетирања и докуметовања предмета против лица М.В. достави Извјештај о постојања основа сумње да је починио кривично дјело напад на службено лице у вршењу службене радње.

Коментари 0
Повезане вијести
Ухапшен мушкарац осумњичен да је усмртио мајку која је возила дијете у колицима Ухапшен мушкарац осумњичен да је усмртио мајку која је возила дијете у колицима
Ухапшена мајка осумњичена да је бебу оставила код контејнера Ухапшена мајка осумњичена да је бебу оставила код контејнера
Заплијењено око 80 килограма дроге Заплијењено око 80 килограма дроге
Најчитаније
  • Жена погинула у слијетању возила у кањон Рзава
    16h 7m
    0
  • Источно Ново Сарајево побједник овогодишњег фестивала "Ритам Европе"!
    21h 39m
    0
  • У Источном Сарајеву почела манифестација „Дани тикве“ (ФОТО)
    17h 14m
    0
  • Годишњица устоличења патријарха Иринеја у Пећкој Патријаршији
    20h 49m
    0
  • Прва награда на "Данима тикве" припала Миланку Станојевићу из Фоче
    11h 49m
    0