Проходни магистрални и регионални путни правци

26.01.2021. 09:20
0
ИЗВОР: Срна

Магистрални и регионални путеви на подручју Сарајевско-романијске и Горњодринске регије су проходни, а механизација "Романијапутева" је на терену, рекао је Срни технички директор у предузећу Драган Булошчић.

Булошчић је навео да је механизација "Романијапутева" и даље чисти и посипа магистралне и регионалне путеве Сарајевско-романијске и Горњодринске регије да би се створили услови за нормално одвијање саобраћаја.

Он је додао да су ови путни правци посути сољу, након што је прошле ноћи на овом подручју пало више од 20 центиметра снијега.

На Сокоцу је висина снијега 22 центиметра, а јутарња температура минус три степена Целзијуса, показују подаци су Метеоролошке станице у овом мјесту.

Предузеће за путеве "Романијапутеви" са сједиштем у Подроманији код Сокоца, уз више дјелатности, у зимској сезони брине о одржавању више од 600 километара магистралних и регионалних путева на двије регије.

Коментари 0
Повезане вијести
Крађа у Сокоцу, отуђен новац Крађа у Сокоцу, отуђен новац
У Сокоцу пронађена дрога У Сокоцу пронађена дрога
Потврђена оптужница против жене због покушаја убиства на Сокоцу Потврђена оптужница против жене због покушаја убиства на Сокоцу
Најчитаније
  • “Бранићу Србију и када будем била мртва!” – Ријечи српске хероине која је бранила своју отаџбину 1999.
    21h 55m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Лице лишено слободе због дроге
    4h 25m
    0
  • Крађа у Сокоцу, отуђен новац
    4h 7m
    0
  • Полиција МУП-а Кантона Сарајево легитимисала ходочаснике из Источног Сарајева
    1h 56m
    0
  • Лажни љекари оштетили више људи за 25.000 евра
    19h 22m
    0