Провалили у кућу док је домаћин био на слави и однијели 1.000 евра

17.11.2022. 10:12
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Један или више лопова искористили су одсуство домаћина из једне куће у Берковићима и, према незваничним сазнањима, украли му око 1.000 евра.

Све се дешавало у сриједу у поподневним сатима док је домаћин био у гостима на слави, па су починиоци искористили његово одсуство да би несметано провалили у кућу и покрали новац.

Полиција је након пријаве провале извршила увиђај, саопштивши да је у току рад на расвјетљавању кривичног дјела тешке крађе.

Занимљиво је да се у посљедње вријеме у Херцеговини све чешће дешавају овакве провале.  Домаћини, након повратка кући са славља, имају и шта да виде. Полиција уочи предстојећих празника и крсних слава има и појачане контроле на улицама, али, ипак, апелује на опрез.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
Провала у још једну српску кућу у Косову Пољу Провала у још једну српску кућу у Косову Пољу
Крађа у Сокоцу, отуђен новац Крађа у Сокоцу, отуђен новац
Најчитаније
  • Прича о Цркви Преображења Господњег: Судбина је одредила да овај храм буде саграђен у Сарајеву
    7h 4m
    1
  • Како је нестао древни српски Дубровник
    4h 34m
    38
  • На данашњи дан умро Балзак - савршени писац несавршеног стила
    22h 36m
    0
  • Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на магистралном путу Подроманија – Рогатица
    5h 56m
    0
  • Посна пита од кромпира и гљива
    19h 33m
    0