Први наступ Страхиње Ерића на Зимским олимпијским играма

07.02.2022. 15:30
2
ИЗВОР: Катера

Страхиња Ерићчлан паљанског Смучарског клуба „Сарајево – Источно Сарајево" и бх. олимпијац у скијашком трчању, сутра ће, 8. фебруара, први пут наступити на Зимским олимпијским играма у Пекингу.

Страхиња ће наступити у дисциплини Sprint Free, саопштено је из Олимпијском комитета БиХ.

Његова квалификациона утрка је на распореду од 9:00 до 10:35 часова, по нашем времену.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Мајстор 08.02.2022. 12:20
    Браво мајсторе! Честитам на 59.мјесту!
    За све оне који недовољно познају овај спорт и односе у њему, 59.мјесто од 90 олимпијских такмичара у нашим условима тренирања и уопште постојања на земаљској кугли, равно је олимпијској медаљи!
    Честитам!
  • Generic placeholder image
    Mirce 07.02.2022. 15:45
    Veriska!!! Grmi, ponosna majka. LP
Повезане вијести
Страхиња Ерић трему претвара у фокус и снагу Страхиња Ерић трему претвара у фокус и снагу
За паљанске олимпијце по 20.000 КМ За паљанске олимпијце по 20.000 КМ
Универзитет у Источном Сарајеву поносан на Ерића и Шљивића Универзитет у Источном Сарајеву поносан на Ерића и Шљивића
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    16h 23m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    13h 41m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    16h 46m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    20h 15m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    15h 51m
    0