ПУ Бањалука пријавила полицајца због непрофесионалног понашања

13.04.2020. 12:19
0
ИЗВОР: ATV

Полицијска управа Бањалука је упутила Служби за заштиту интегритета и законитости у раду представку против полицијског службеника ПУ Бањалука, због непрофесионалног поступања приликом вршења службених дужности, а по јавним сазнањима о аудио снимку о непрофесионалном понашању према другим лицима у Бањалуци.

ПУ Бањалука осуђује непрофесионално поступање полицијског службеника, а Министарство унутрашњих послова Републике Српске процесуираће сваки вид непрофесионалног и незаконитог понашања припадника. 

Према незваничним информацијама аудио снимак забиљежен је 11. априла и на њему полицијски службеник пријети младићима међу којима је био и један малољетник, које је затекао на ријеци Сутурлији да ће их бацити у ријеку, а затим и давити.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Прекинут радни однос са полицијским службеником из Источног Сарајева због прања новца Прекинут радни однос са полицијским службеником из Источног Сарајева због прања новца
Ухапшена дјевојка из Лакташа која је пуцала из аутоматске пушке Ухапшена дјевојка из Лакташа која је пуцала из аутоматске пушке
Полицијски службеник СИПА позитиван на вирус корона Полицијски службеник СИПА позитиван на вирус корона
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    14h 33m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    11h 51m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    14h 56m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    18h 25m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    14h 1m
    0