Радници на отпаду пронашли кесу са 5.000 КМ и вратили новац власнику

25.08.2019. 17:53
1
ИЗВОР: Српска инфо

Новац који се налазио у двије тегле замотане у кесу, био је пазар једног од оближњих угоститељских објеката који је грешком завршио у смећу.

Радници КЈКП “Рад” пронашли су новац, вратили власнику и тиме још једном показали да у БиХ, упркос тешкој економској ситуацији, има добрих и поштених људи, пише Аваз.

Током прикупљања и утовара комуналног отпада на Тргу Ослобођења – Алија Изетбеговић, радници “Рада” пронашли су 5.000 КМ.

 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Анонимно 03.01.2021. 15:23
    Glupo prenešena vijest.
    Gdje se ovo desilo? U Travniku ili negdje?

    ?

Повезане вијести
Радницима у БиХ флексибилно радно вријеме на првом мјесту Радницима у БиХ флексибилно радно вријеме на првом мјесту
Зашто су радници из БиХ међу најтраженијима у Хрватској Зашто су радници из БиХ међу најтраженијима у Хрватској
БиХ увезла 6.702 страна радника, највише из Индије, Непала и Турске БиХ увезла 6.702 страна радника, највише из Индије, Непала и Турске
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    13h 45m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    13h 31m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    14h 52m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    12h 8m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    13h 57m
    0