Радници на отпаду пронашли кесу са 5.000 КМ и вратили новац власнику

25.08.2019. 17:53
1
ИЗВОР: Српска инфо

Новац који се налазио у двије тегле замотане у кесу, био је пазар једног од оближњих угоститељских објеката који је грешком завршио у смећу.

Радници КЈКП “Рад” пронашли су новац, вратили власнику и тиме још једном показали да у БиХ, упркос тешкој економској ситуацији, има добрих и поштених људи, пише Аваз.

Током прикупљања и утовара комуналног отпада на Тргу Ослобођења – Алија Изетбеговић, радници “Рада” пронашли су 5.000 КМ.

 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Анонимно 03.01.2021. 15:23
    Glupo prenešena vijest.
    Gdje se ovo desilo? U Travniku ili negdje?

    ?

Повезане вијести
Радницима у БиХ флексибилно радно вријеме на првом мјесту Радницима у БиХ флексибилно радно вријеме на првом мјесту
Зашто су радници из БиХ међу најтраженијима у Хрватској Зашто су радници из БиХ међу најтраженијима у Хрватској
БиХ увезла 6.702 страна радника, највише из Индије, Непала и Турске БиХ увезла 6.702 страна радника, највише из Индије, Непала и Турске
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    22h 22m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    8h 13m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    9h 56m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    6h 24m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    11h 10m
    0