Radnici na otpadu pronašli kesu sa 5.000 KM i vratili novac vlasniku

25.08.2019. 17:53
1
IZVOR: Srpska info

Novac koji se nalazio u dvije tegle zamotane u kesu, bio je pazar jednog od obližnjih ugostiteljskih objekata koji je greškom završio u smeću.

Radnici KJKP “Rad” pronašli su novac, vratili vlasniku i time još jednom pokazali da u BiH, uprkos teškoj ekonomskoj situaciji, ima dobrih i poštenih ljudi, piše Avaz.

Tokom prikupljanja i utovara komunalnog otpada na Trgu Oslobođenja – Alija Izetbegović, radnici “Rada” pronašli su 5.000 KM.

 

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Anonimno 03.01.2021. 15:23
    Glupo prenešena vijest.
    Gdje se ovo desilo? U Travniku ili negdje?

    ?

Povezane vijesti
Radnicima u BiH fleksibilno radno vrijeme na prvom mjestu Radnicima u BiH fleksibilno radno vrijeme na prvom mjestu
Zašto su radnici iz BiH među najtraženijima u Hrvatskoj Zašto su radnici iz BiH među najtraženijima u Hrvatskoj
BiH uvezla 6.702 strana radnika, najviše iz Indije, Nepala i Turske BiH uvezla 6.702 strana radnika, najviše iz Indije, Nepala i Turske
Najčitanije
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    9h 20m
    0
  • Od pucnja u Sarajevu do Pančeva - Kako žive potomci braće Gavrila Principa (VIDEO)
    7h 24m
    23
  • Govor vladike Nikolaja na Vidovdan 1916. godine
    5h 54m
    1
  • Još tri dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    9h 34m
    3
  • Mudre riječi cara Lazara i danas imaju poseban značaj: “Glava se ne polaže u grob nego u temelj” (VIDEO)
    9h 24m
    0