Распоред утакмица на Свјетском кошаркашком првенству у Кини

25.08.2019. 13:45
2

У прилогу вам доносимо распоред мечева Свјетског првенства у кошарци по групама. Сви термини су по нашем, средњеевропском времену.

 

ГРУПА Д

1. коло - субота, 31. август

09.30 Ангола - Србија

13.30 Филипини - Италија

 

2. коло - понедјељак, 2. септембар

09.30 Италија - Ангола

13.30 Србија - Филипини

 

3. коло - сриједа, 4. септембар

09.30 Ангола - Филипини

13.30 Италија - Србија

 

ГРУПА А

1. коло - субота, 31. август

10 Пољска - Венцуела

14 Обала Слоноваче - Кина

 

2. коло - понедјељак, 2. септембар

10 Венецуела - Обала Слоноваче

14 Кина - Пољска

 

3. коло - сриједа, 4. септембар

10 Обала Слоноваче - Пољска

14 Венецуела - Кина

 

ГРУПА Б

1. коло - субота, 31. август

10.30 Русија - Нигерија

14.30 Аргентина - Јужна Кореја

 

2. коло - понедјељак, 2. септембар

10.30 Нигерија - Аргентина

14.30 Јужна Кореја - Русија

 

3. коло - сриједа, 4. септембар

10.30 Јужна Кореја - Нигерија

14.30 Русија - Аргентина

 

ГРУПА Ц

1. коло - субота, 31. август

10.30 Иран - Порторико

14.30 Шпанија - Тунис

 

2. коло - понедјељак, 2. септембар

10.30 Тунис - Иран

14.30 Порторико - Шпанија

 

3. коло - сриједа, 4. септембар

10.30 Порторико - Тунис

14.30 Шпанија - Иран

 

ГРУПА Е

1. коло - недјеља, 1. септембар

10.30 Турска - Јапан

14.30 Чешка - САД

 

2. коло - уторак, 3. септембар

10.30 Јапан - Чешка

14.30 САД - Турска

 

3. коло - четвртак, 5. септембар

10.30 Турска - Чешка

14.30 САД - Јапан

 

ГРУПА Ф

1. коло - недјеља, 1. септембар

10.00 Нови Зеланд - Бразил

14.00 Грчка - Црна Гора

 

2. коло - уторак, 3. септембар

10.00 Црна Гора - Нови Зеланд

14.00 Бразил - Грчка

 

3. коло - четвртак, 5. септембар

10.00 Бразил - Црна Гора

14.00 Грчка - Нови Зеланд

 

ГРУПА Г

1. коло - недјеља, 1. септембар

10.30 Доминиканска Република - Јордан

14.30 Француска - Њемачка

 

2. коло - уторак, 3. септембар

10.30 Њемачка - Доминиканска Република

14.30 Јордан - Француска

 

3. коло - четвртак, 5. септембар

10.30 Њемачка - Јордан

14.30 Доминиканска Република - Француска

 

ГРУПА Х

1. коло - недјеља, 1. септембар

9.30 Канада - Аустралија

13.30 Сенегал - Литванија

 

2. коло - уторак, 3. септембар

9.30 Аустралија - Сенегал

13.30 Литванија - Канада

 

3. коло - четвртак, 5. септембар

9.30 Канада - Сенегал

13.30 Литванија – Аустралија

 

Подсјећамо да из сваке прелиминарне групе по двије екипе иду даље, односно укрштају се редом:

А и Б група,

Ц и Д група,

Е и Ф група,

Г и Х група,

а и из новоформираних група И, Ј, К, Л такође ће по двије селекције наставити борбу за медаље.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Анонимно 25.08.2019. 13:56
    Jokic MVP
  • Generic placeholder image
    Miloje Nenadovic 25.08.2019. 13:55
    Srbija do Tokija!
Повезане вијести
Одбојкаши Србије вечерас против Шпаније
ЕП за одбојкаше - Србија сигурна против Словачке
Медведев 19. и 20. октобра у Београду
Најчитаније
  • Пронађен кокаин и марихуана код лица у Палама
    16.09.2019
    0
  • Данас смијењена три директора у Шумама Српске
    16.09.2019
    1
  • За сада пет кандидата у трци за директора Агенције за истраге и заштиту
    16.09.2019
    0
  • Мотоциклиста задобио тешке тјелесне повреде у саобраћајној незгоди у Сокоцу
    16.09.2019
    0
  • Док је спавао дјевојка му из аутомобила украла чак 23.000 КМ
    11h 13m
    0