Raspored utakmica na Svjetskom košarkaškom prvenstvu u Kini

25.08.2019. 13:45
2

U prilogu vam donosimo raspored mečeva Svjetskog prvenstva u košarci po grupama. Svi termini su po našem, srednjeevropskom vremenu.

 

GRUPA D

1. kolo - subota, 31. avgust

09.30 Angola - Srbija

13.30 Filipini - Italija

 

2. kolo - ponedjeljak, 2. septembar

09.30 Italija - Angola

13.30 Srbija - Filipini

 

3. kolo - srijeda, 4. septembar

09.30 Angola - Filipini

13.30 Italija - Srbija

 

GRUPA A

1. kolo - subota, 31. avgust

10 Poljska - Vencuela

14 Obala Slonovače - Kina

 

2. kolo - ponedjeljak, 2. septembar

10 Venecuela - Obala Slonovače

14 Kina - Poljska

 

3. kolo - srijeda, 4. septembar

10 Obala Slonovače - Poljska

14 Venecuela - Kina

 

GRUPA B

1. kolo - subota, 31. avgust

10.30 Rusija - Nigerija

14.30 Argentina - Južna Koreja

 

2. kolo - ponedjeljak, 2. septembar

10.30 Nigerija - Argentina

14.30 Južna Koreja - Rusija

 

3. kolo - srijeda, 4. septembar

10.30 Južna Koreja - Nigerija

14.30 Rusija - Argentina

 

GRUPA C

1. kolo - subota, 31. avgust

10.30 Iran - Portoriko

14.30 Španija - Tunis

 

2. kolo - ponedjeljak, 2. septembar

10.30 Tunis - Iran

14.30 Portoriko - Španija

 

3. kolo - srijeda, 4. septembar

10.30 Portoriko - Tunis

14.30 Španija - Iran

 

GRUPA E

1. kolo - nedjelja, 1. septembar

10.30 Turska - Japan

14.30 Češka - SAD

 

2. kolo - utorak, 3. septembar

10.30 Japan - Češka

14.30 SAD - Turska

 

3. kolo - četvrtak, 5. septembar

10.30 Turska - Češka

14.30 SAD - Japan

 

GRUPA F

1. kolo - nedjelja, 1. septembar

10.00 Novi Zeland - Brazil

14.00 Grčka - Crna Gora

 

2. kolo - utorak, 3. septembar

10.00 Crna Gora - Novi Zeland

14.00 Brazil - Grčka

 

3. kolo - četvrtak, 5. septembar

10.00 Brazil - Crna Gora

14.00 Grčka - Novi Zeland

 

GRUPA G

1. kolo - nedjelja, 1. septembar

10.30 Dominikanska Republika - Jordan

14.30 Francuska - Njemačka

 

2. kolo - utorak, 3. septembar

10.30 Njemačka - Dominikanska Republika

14.30 Jordan - Francuska

 

3. kolo - četvrtak, 5. septembar

10.30 Njemačka - Jordan

14.30 Dominikanska Republika - Francuska

 

GRUPA H

1. kolo - nedjelja, 1. septembar

9.30 Kanada - Australija

13.30 Senegal - Litvanija

 

2. kolo - utorak, 3. septembar

9.30 Australija - Senegal

13.30 Litvanija - Kanada

 

3. kolo - četvrtak, 5. septembar

9.30 Kanada - Senegal

13.30 Litvanija – Australija

 

Podsjećamo da iz svake preliminarne grupe po dvije ekipe idu dalje, odnosno ukrštaju se redom:

A i B grupa,

C i D grupa,

E i F grupa,

G i H grupa,

a i iz novoformiranih grupa I, J, K, L takođe će po dvije selekcije nastaviti borbu za medalje.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Anonimno 25.08.2019. 13:56
    Jokic MVP
  • Generic placeholder image
    Miloje Nenadovic 25.08.2019. 13:55
    Srbija do Tokija!
Povezane vijesti
Zvezda bolja od Olimpijakosa
Odbojkaši Srbije večeras protiv Španije
EP za odbojkaše - Srbija sigurna protiv Slovačke
Najčitanije
  • Pronađen kokain i marihuana kod lica u Palama
    16.09.2019
    0
  • Danas smijenjena tri direktora u Šumama Srpske
    16.09.2019
    1
  • Za sada pet kandidata u trci za direktora Agencije za istrage i zaštitu
    16.09.2019
    0
  • Motociklista zadobio teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nezgodi u Sokocu
    16.09.2019
    0
  • Dok je spavao djevojka mu iz automobila ukrala čak 23.000 KM
    11h 36m
    0