31.10.2020. 18:37
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Градски дерби у оквиру 13. кола Друге лиге Републике Српске група "Исток" одиграли су у Војковићима домаћи Фамос и паљанска Романија.

На крају, гости са Пала заслужено носе бод кући. Фамос је подбацио у овом мечу, одиграо своју најлошију утакмицу ове сезоне у Војковићима, те су на крају и први пут остали без комплетног плијена.

Гости су први и стигли до водства. Играла се 75. минута када је Бојан Митровић из Бијељине показао на пенал, а Романијин пеналџија, Страхиња Чворо, још једном погодио са бијеле тачке за водство од 0:1. Ипак, само три минуте касније Тихомир Лаловић погађа за 1:1, а испоставиће се да је то био и коначан резултат меча.

Имао је Фамос неке шансе у овом мечу, али на крају ипак подјела бодова, по виђеноме заслужена.

ФАМОС - РОМАНИЈА 1:1 (0:0)