Romaniji zasluženi bod u Vojkovićima

31.10.2020. 18:37
0
IZVOR: Sportdc.net

Gradski derbi u okviru 13. kola Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" odigrali su u Vojkovićima domaći Famos i paljanska Romanija.

Na kraju, gosti sa Pala zasluženo nose bod kući. Famos je podbacio u ovom meču, odigrao svoju najlošiju utakmicu ove sezone u Vojkovićima, te su na kraju i prvi put ostali bez kompletnog plijena.

Gosti su prvi i stigli do vodstva. Igrala se 75. minuta kada je Bojan Mitrović iz Bijeljine pokazao na penal, a Romanijin penaldžija, Strahinja Čvoro, još jednom pogodio sa bijele tačke za vodstvo od 0:1. Ipak, samo tri minute kasnije Tihomir Lalović pogađa za 1:1, a ispostaviće se da je to bio i konačan rezultat meča.

Imao je Famos neke šanse u ovom meču, ali na kraju ipak podjela bodova, po viđenome zaslužena.

FAMOS - ROMANIJA 1:1 (0:0)