Руски и бјелоруски тенисери могу на US Open

14.06.2022. 19:59
0
ИЗВОР: srna.rs

Руски и бјелоруски играчи моћи ће да се такмиче на Отвореном тениском првенству Америке ове године, али под неутралном заставом, саопштио је данас Тениски савез САД.

Играчима из Русије и Бјелорусије није дозвољено да учествују на турниру у Вимблдону овог мјесеца.

Удружење тенисера АТП и тенисерки ВТА због тога је одузело поене овом грен слем турниру.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    5h 28m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    12h 18m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    11h 18m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    11h 52m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    13h 16m
    0