Сарајево: Возилом покосила два пјешака на тротоару

02.09.2021. 18:09
0
ИЗВОР: КАТЕРА

Према писању федералних медија, данас је у Сарајеву око 16.55 часова запримљена дојава полицији да се у Титовој улици догодила саобраћајна незгода, у којој су два лица задобила теже тјелесне повреде.

Одмах по пријави на терен су изашли полицијски службеници и екипа Хитне помоћи, која је повријеђене пјешаке хитно превезла у Ургентни центар  на Кошево.

Из Оперативног центра МУП-а Кантона Сарајево медијима је речено да се незгода догодила када се жена за воланом путничког возила - теренца, под још неразјашњеним околностима, попела на пјешачку стазу - тротоар, покосила два пјешака и на крају се зауставила ударивши у зграду Централне банке.

Повријеђене особе се тренутно налазе на КЦУС гдје им се утврђује степен повреда.

Возач поменутог теренца "сузуки" се налази на лицу мјеста, гдје још увијек траје увиђај и због тога се саобраћај одвија успорено.

Коментари 0
Повезане вијести
Тежак удес на путу Требиње - Никшић Тежак удес на путу Требиње - Никшић
У саобраћајној незгоди у Источном Новом Сарајеву тешко повријеђен пјешак У саобраћајној незгоди у Источном Новом Сарајеву тешко повријеђен пјешак
Због удеса обустављен саобраћај на путу Сарајево-Пале Због удеса обустављен саобраћај на путу Сарајево-Пале
Најчитаније
  • Жена погинула у слијетању возила у кањон Рзава
    12h 49m
    0
  • Источно Ново Сарајево побједник овогодишњег фестивала "Ритам Европе"!
    18h 21m
    0
  • У Источном Сарајеву почела манифестација „Дани тикве“ (ФОТО)
    13h 56m
    0
  • Годишњица устоличења патријарха Иринеја у Пећкој Патријаршији
    17h 31m
    0
  • Прва награда на "Данима тикве" припала Миланку Станојевићу из Фоче
    8h 31m
    0