Седам учесника лежи више од 500 сати

08.09.2023. 20:49
0
ИЗВОР: Анадолија

Такмичење у излежавању, по којем је Црна Гора јединствена у Европи, ове године обара све рекорде. Иако се очекивало да такмичење траје неколико дана, седморо најупорнијих такмичара лежи већ више од 500 сати.

Данас је 22. дан такмичења које се одржава у црногорском етно-селу Брезна, које се налази између Никшића и Плужина.

Екипа АА данас је посјетила такмичаре у овом етно-селу. Кажу да не одустају од борбе за прво мјесто које доноси 1.000 евра.

Такмичари су смјештени у унутрашњости објекта, имају три дневна оброка, као и право на одлазак у тоалет на сваких осам сати.

Такмичење је званично почело 18. августа, а укупно је био пријављен 21 такмичар.

Рекорд до ове године држала је Подгоричанка Дубравка Алексић, која је лежала 117 сати.

Коментари 0
Повезане вијести
Погледајте како напредују радови на изградњи булевара Тиват-Јаз Погледајте како напредују радови на изградњи булевара Тиват-Јаз
НАТО је убио цијело мјесто и онда смо ушли у – НАТО НАТО је убио цијело мјесто и онда смо ушли у – НАТО
Четврта смотра младих математичара "Прва искра" у Источној Илиџи Четврта смотра младих математичара "Прва искра" у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Рагиб Халиловић – Херој са Грбавице
    15h 15m
    11
  • Опасна игра дјеце у Источном Сарајеву
    4h 1m
    4
  • Како је страдао митрополит Петар Зимоњић
    14h 22m
    10
  • Паљанка Маја Фуртула за четири године школовања није имала ниједан изостанак са наставе
    16h 3m
    2
  • Сокочанин ухапшен због пријетњи и наношења тјелесних повреда
    12h 45m
    3