Соколац: У самоизолацији 18 лица

26.05.2020. 09:17
0
ИЗВОР: СРНА

На подручју општине Соколац у самоизолацији се тренутно налази 18 лица, која ће остати код куће до истека ове мјере од 14 дана, рекла је Адријана Станар, директор Дома здравља "Др Љубомир Ћеранић".

Она је навела да су мјере здравственог надзора у овој локалној заједници прошла 303 лица.

Према њеним ријечима, од понедјељка, 1. јуна, поново ће почети да долазе љекари из Болнице "Србија" који ће примати пацијенте у консултативно-специјалистичке амбуланте у соколачком Дому здравља.

Коментари 0
Повезане вијести
Активни викенд на Сокоцу и Романији једна од нових туристичких понуда Активни викенд на Сокоцу и Романији једна од нових туристичких понуда
Препоручује се превентивно прокувавање воде за осјетљива лица и дјецу Препоручује се превентивно прокувавање воде за осјетљива лица и дјецу
Атлетски клуб "Гласинац" међу најуспјешнијим у Српској Атлетски клуб "Гласинац" међу најуспјешнијим у Српској
Најчитаније
  • Борбе у Подрињу - Зворник, Шековићи 1992.
    23h 15m
    8
  • Бабаљ има питање за Владу: Шта значи члан 8. Закона о платама у МУП Републике Српске?
    13h 34m
    1
  • Општина Источно Ново Сарајево: У априлу низ активности помоћи грађанима
    20h 18m
    0
  • Прекнута сједница Дома народа, Бошњаци изашли из сале
    15h 45m
    7
  • Младић се заглавио у лифту факултета па пропао кроз отвор
    11h 35m
    0