Sokolac: U samoizolaciji 18 lica

26.05.2020. 09:17
0
IZVOR: SRNA

Na području opštine Sokolac u samoizolaciji se trenutno nalazi 18 lica, koja će ostati kod kuće do isteka ove mjere od 14 dana, rekla je Adrijana Stanar, direktor Doma zdravlja "Dr Ljubomir Ćeranić".

Ona je navela da su mjere zdravstvenog nadzora u ovoj lokalnoj zajednici prošla 303 lica.

Prema njenim riječima, od ponedjeljka, 1. juna, ponovo će početi da dolaze ljekari iz Bolnice "Srbija" koji će primati pacijente u konsultativno-specijalističke ambulante u sokolačkom Domu zdravlja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Počelo obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije Počelo obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije
Obilježavanje Dana odbrane Srba u Sarajevsko-romanijskoj regiji Obilježavanje Dana odbrane Srba u Sarajevsko-romanijskoj regiji
Oko 150 učesnika na vožnji "Romanija zove šest" Oko 150 učesnika na vožnji "Romanija zove šest"
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    19h 46m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    21h 3m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    21h 24m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    19h 8m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    12h 37m
    2