Спартанци бриљирали у Сарајеву

27.03.2022. 21:47
0
ИЗВОР: katera.news

У Сарајеву је данас одржан Међународни турнир "Куп Шамарлића 2022" на коме је наступило преко 400 такмичара из Републике Српске, Србије, Црне Горе и Хрватске.

Такмичари Џудо клуба „Спарта“ бриљирали су на овом такмичењу и освојили 19 медаља, а у укупном пласману свих клубова у свим узрасним категоријама овај клуб је освојио друго мјесто.

Златне медаље освојили су Матија Сикима, Јован Кезуновић, Никша Шкрба, Лазар Лаловић, Немања Елез и Мила Илић.

Сребрним медаљама су се окитили Владимир Ивановић и Михајло Панџић, док су бронзане медаље освојили Лука Минић, Митар Ђајић, Петар Милошевић, Јаков Глоговац, Новак Јањић, Лазар Лучић, Данијел Лубура, Алекса Петровић, Адријана Пухало, Марија Мичић.

За најбољег полетарца на турниру проглашен је Лазар Лаловић.

Екипу је предводио тренер Горан Мијановић.