Специјалне јединице МУП-а КС на скијашким стазама на Бјелашници и Игману

25.12.2020. 10:16
0
ИЗВОР: klix.ba

Специјална јединица МУП-а КС биће на Бјелашници и Игману и у току сезоне покушати довести у ред хаотично стање које на стазама влада пуних двадесет година.

Припадници Специјалне јединице МУП-а КС у сриједу су преузели сезонске карте, пише ski.ba.

На овај начин ће се ријешити један од највећих проблема на стазама Бјелашнице и Игмана, проблем сигурности од особа које возе неконтролисаном брзином и користе преломнице на падинама за извођење скокова опасних по живот скијаша који се у датом моменту задесе у том дијелу стазе.

ЗОИ’84 већ је поставио правила понашања на скијалишту и у наредним данима планирају поставити знакове упозорења те заштитне ограде са тзв. “лијевцима” на мјестима спајања двије и више стаза.

  • Седмогодишњак тешко повријеђен на Бјелашници
    19.12.2020. 21:21

    Талентовани сарајевски скијаш Абдулах Хаџимешић (7) тешко је повријеђен данас током тренинга на планини Бјелашници.Наиме, док се налазио на стази Колијевка заједно са својим тренером на дјечака...

БиХ
Седмогодишњак тешко повријеђен на Бјелашници

Подсјећамо, седмогодишњи дјечак у суботу је тешко повријеђен током скијашког тренинга на планини Бјелашници, када је на њега налетио један скијаш који га је ударио док се спуштао великом брзином.

Коментари 0
Повезане вијести
Бјелашница: Пукла сајла на ски-лифту, једно лице повријеђено Бјелашница: Пукла сајла на ски-лифту, једно лице повријеђено
Успјешно окончана драма на Бјелашници Успјешно окончана драма на Бјелашници
Николина Драгољевић: Вјерујем да идем на Олимпијске игре, то је сан сваког спортисте Николина Драгољевић: Вјерујем да идем на Олимпијске игре, то је сан сваког спортисте
Најчитаније
  • Како је двадесетогодишњакиња постала симбол Гарде Републике Српске
    6h 11m
    3
  • Браћа Лазаревићи - "Гдје ће друго соколови него у висине"
    6h 10m
    1
  • Јереј Видак Вујадиновић: Симболика бадњака
    4h 2m
    2
  • Жељко Пржуљ: Рафал по ауту – Српска Илиџа, 4. март 1995.
    6h 5m
    4
  • Сима Милутиновић Сарајлија - пјесник и Његошев учитељ
    5h 25m
    0