У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 26 беба.
Срећу и радост у породилиштима широм Српске донијело је 14 дјевојица и 12 дјечака.
Како је речено Срни у породилиштима, у Бањалуци је рођено осам дјевојчица и три дјечака, у Бијељини и Градишци по двије дјевојчице и један дјечак, у Невесињу три дјечака, у Добоју и Источном Сарајеву по два дјечака, а у Приједору и Требињу по једна дјевојчица.
У протекла 24 часа порођаја није било у Зворнику и Фочи.