Српски пас Зиги пронашао преживјелу особу у рушевинама

12.02.2023. 19:14
2
ИЗВОР: srna.rs

Пас Зиги, који се налази у тиму спасилаца из Србије, нањушио је преживјелу особу у рушевинама у Турској, а локалне службе за спасавање тренутно раде на извлачењу лица, саопштено је из МУП-а Србије.

- Ватрогасац Зиги је још једном показао зашто га сматрамо равноправним чланом Специјалистичког тима за спасавање из рушевина Сектора за ванредне ситуације Министарства унутрашњих послова - наглашава се у објави МУП-а Србије.

Зиги је нањушио живу особу и тиме потврдио сумње да се испод рушевина налази особа која даје знаке живота. Тренутно локалне службе за спасавање раде на извлачењу лица.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Bravo 13.02.2023. 07:19
    Slobodane promrljaj ga!
  • Generic placeholder image
    Slobodan 13.02.2023. 00:35
    Svaka čast na naslovu... baš "profesionalno"!
Повезане вијести
Свету Гору погодио снажан земљотрес! Свету Гору погодио снажан земљотрес!
Снажан земљотрес погодио Турску и Грчку, преминула дјевојчица Снажан земљотрес погодио Турску и Грчку, преминула дјевојчица
Земљотрес код Невесиња Земљотрес код Невесиња
Најчитаније
  • Лице активирало експлозивну направу у Сокоцу
    16h 46m
    1
  • Михајло Голуб најмлађа беба у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
    5h 59m
    0
  • Дан жалости у суботу у Српској
    12h 17m
    0
  • У Рогатици отуђен одређен износ новца
    16h 42m
    0
  • Сестре по оружју - како су Милунка Савић и Флора Сандс заједно ратовале
    16h 10m
    0