Стијена пала на комби, погинула једна особа

18.02.2025. 10:01
0
ИЗВОР: srna.rs

Једно лице је погинуло, а једно повријеђено и пребачено у болницу у Дубровник, након тешке саобраћајне несреће која се догодила на путу изнад овог града.

До тешке саобраћајне несреће дошло је јутрос око 7.30 часова на путу изнад Дубровника. Комби дубровачких регистарских ознака, крећући се из смјера Жупе дубровачке према Дубровнику, под још неутврђеним околностима слетио је с пута и преврнуо се на кров.

Полиција је саопштила да је на мјесту несреће смртно је страдала једна особа, док је друга с повредама превезена у болницу Дубровник.

Због увиђаја саобраћај је на том дијелу пута у потпуности затворен и преусмјерен на алтернативни правац преко Комолца и Бргата, преносе хрватски медији.

На комби је, према неслужбеним информацијама, пала велика стијена. Возило се тада преврнуло на кров.

Коментари 0
Повезане вијести
У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дерв...
Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске
Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    2h 2m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    20h 23m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 59m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    17h 41m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    20h 46m
    0