Судар три возила на путу Рогатица-Устипрача, отежан саобраћај

30.10.2019. 18:16
0
ИЗВОР: Klix.ba

У саобраћајној несрећи која се догодила око 16.30 сати на цести Рогатица – Устипрача учествовала су три возила, а један је путнички аутомобил од силине удара завршио преврнут на бок, потврдили су ову информацију из Оперативног центра Полицијске управе источно Сарајево.

На срећу у саобраћајној несрећи у којој су учествовала два путничка аутомобила и један камион није било повријеђених.

– У саобраћајној несрећи учествовала су три возила, а према првим информацијама с терена, нема повријеђених. Тренутно се врши увиђај – рекли су из Оперативног центра Полицијске управе источно Сарајево.

Због полицијског увиђаја на овом путу формирале су се велике гужве, а саобраћај је неко вријеме био обустављен.

Коментари 0
Повезане вијести
Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске
Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале
Детаљи несреће у Лапишници: Комбијем и камионом управљали возачи из Горажда и Бусоваче Детаљи несреће у Лапишници: Комбијем и камионом управљали возачи из Горажда и Бусоваче
Најчитаније
  • Прича о Споменку Гостићу и бесмислу рата: “Док рат траје, ја одавде нећу“
    22h 53m
    0
  • Поште Српске пустиле у рад пакетoмат у Источном Сарајеву – пошиљке доступне 24 часа дневно
    20h 46m
    0
  • Посне кнедле од кромпира
    11h 17m
    58
  • Преминуо легендарни Чак Норис
    14h 13m
    1
  • Неће доћи до поскупљења регистрације возила у Српској
    20h 13m
    2