Сутра 15. "Српско сијело"

12.01.2022. 09:33
0
ИЗВОР: Срна

У Вишеграду ће сутра бити одржано 15. "Српско сијело" које ће окупити гусларе, мушке и женске пјевачке групе и Културно-умјетничко друштво "Краљ Петар Први Ујединитељ".

Организатори су Гусларско друштво "Раде Јамина", уз подршку општине Вишеград, "Хидроелектрана на Дрини" и Владе Републике Српске.

Програм ће почети у 19.00 часова, а улаз је слободан.

Коментари 0
Повезане вијести
У недјељу гусларско вече у Подграбу У недјељу гусларско вече у Подграбу
Убиство и самоубиство код Вишеграда Убиство и самоубиство код Вишеграда
Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    2h 27m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    8h 17m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    9h 17m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    8h 51m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    10h 15m
    0