Сутра акција добровољног давања крви у Источној Илиџи

31.07.2025. 09:22
0
ИЗВОР: katera.news

Поводом обиљежавања дана одбране Војковића, Грлице и Крупца, Удружење добровољних давалаца крви Сарајевско-романијске регије организује још једну акцију.

Акција добровољног даривања крви биће одржана сутра од 8.30 до 14.00 часова у просторијама спортске дворане Основне школе „Алекса Шантић“ у Војковићима.

Даваоци крви се могу пријавити на број телефона 065/ 601- 908 – Госпава Пејић.

Коментари 0
Повезане вијести
Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
Почела манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ (ФОТО) Почела манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ (ФОТО)
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    23h 34m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    15h 22m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    16h 25m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    22h 56m
    0
  • Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“
    23h 56m
    0