Сутра нестабилно, пљускови у већини крајева

05.08.2020. 15:03
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и Федерацији БиХ /ФБиХ/ сутра ће преовладавати промјенљиво и нестабилно вријеме, у већини крајева са пљусковима, а на сјевероистоку се очекује више сувог времена са сунчаним периодима.

Јутро ће бити промјенљиво облачно и свјежије, а у централним крајевима и на сјеверу са слабом кишом, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Дуваће слаб вјетар, до умјерене јачине сјеверног и сјевероисточног смјера, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха биће од 13 до 18, а највиша дневна од 21 до 26, а на југу и сјевероистоку око 28 степени Целзијусових.

Температура ваздуха измјерена у 14.00 часова: Бјешаницан девет, Дринић и Мраковица 14, Мркоњић Град 15, Хан Пијесак и Нови Град 16, Бањалука и Чемерно 17, Калиновик 19, Добој, Соколац и Сребреница 20, Бијељина и Невесиње 21, Гацко и Сарајево 23, Билећа и Вишеград 25, Требиње 26 и Мостар 28 Целзијусових степени.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра претежно сунчано и врло топло Сутра претежно сунчано и врло топло
Данас сунчано и пријатно топло Данас сунчано и пријатно топло
Сутра свјеже јутро, послије сунчано и пријатно топло Сутра свјеже јутро, послије сунчано и пријатно топло
Најчитаније
  • То нису били људи, већ звијери: Страдање браће Петра и Павла
    1h 16m
    13
  • На данашњи дан умро Бранко Радичевић - поета непролазне младости
    8h 49m
    0
  • Гори депонија у Крупачким стијенама
    11h 29m
    9
  • Људски немар изазвао пожар на депонији отпада у Крупачким стијенама
    11h 7m
    5
  • Бјелица: Пожар стављен под контролу
    10h 11m
    4