У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити облачно и хладно са кишом која ће падати у нижим предјелима, а у вишим снијег.
Током ноћи и ујутро у већини предјела падаће слаба киша која ће на истоку бити нешто јача, док се на сјеверу очекује углавном суво, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.
Ујутро се очекује и пролазна магла.
Послије подне нове паудавине кренуће са југа и шириће се ка истоку и сјеверу.
Дуваће слаб до умјерен вјетар, промјенљивих смјерова.
Јутарња температура ваздуха биће од два до пет, на југу до осам, у вишим предјелима од минус један, а дневна од четири до девет, на југу до 13, те у вишим предјелима од један степен Целзијусов.
Према подацима Федералног хидрометеоролошког завода, данас је облачно вријеме са кишом, а јаче падавине регистроване су на подручју Херцеговине.
Температура ваздуха у 13.00 часова: Бјелашница један, Мраковица три, Чемерно четири, Дринић пет, Калиновик, Кнежево и Мркоњић Град шест, Гацко и Рибник седам, Бањалука, Приједор и Србац осам, Нови Град и Хан Пијесак девет, Добој, Требиње и Соколац 10, Билећа и Мостар 11, Бијељина и Сарајево 12, Вишеград и Рудо 13, Фоча 14, те Сребреница 15 степени Целзијусових.