Сутра претежно облачно, киша у другом дијелу дана

11.05.2025. 19:23
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно облачно вријеме, а киша и локални пљускови са грмљавином очекују се у другом дијелу дана.

Јутро ће бити свјеже и претежно ведро, а касније током дана падавине ће се ширити од запада, преко централних предјела ка истоку, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Вјетар ће бити слаб, а у другом дијелу дана и увече умјерен до јак сјевероисточни.

Минимална температура ваздуха од пет до девет, у вишим предјелима од два, док ће максимална бити од 16 до 22 степена Целзијусова.

Према подацима Федералног хидрометеоролошког завода, данас превладава сунчано вријеме уз малу до умјерену облачност, а послије подне пљускови се очекују у централним, источним и западним дијеловима.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Кнежево и Чемерно 15, Хан Пијесак 16, Соколац и Калиновик 17, Гацко 18, Мркоњић Град и Сребреница 19, Билећа, Рибник, Шипово, Ливно и Тузла 20, Добој, Србац, Требиње, Бугојно и Сански Мост 21, Бањалука, Вишеград, Нови Град, Фоча, Јајце и Сарајево 22, Приједор, Рудо и Зеница 23 и те Мостар 26 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра натпросјечно топло и претежно облачно са кишом Сутра натпросјечно топло и претежно облачно са кишом
Наш град богатији за два дјечака Наш град богатији за два дјечака
Сутра претежно облачно, али натпросјечно топло Сутра претежно облачно, али натпросјечно топло
Најчитаније
  • Сјећања старих Хрешана на циркус-плац у Сарајеву
    9h 33m
    34
  • Јон Фон Лу - "Мицубиши четник" који је бранио Републику Српску
    9h 23m
    6
  • Огњен Орашанин ухапшен због фалсификовања љекарског налаза
    3h 10m
    1
  • Маркале чекају истину
    9h 30m
    18
  • Преминуо примаријус доктор Недељко Поповић
    19h 22m
    1