Сутра претежно ведро и сунчано

03.02.2024. 14:47
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно ведро и сунчано вријеме, док ће на истоку бити умјерено облачно.

Око ријека и по котлинама могућа је пролазна магла, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Минимална температура ваздуха биће од нула до шест, у вишим предјелима на истоку од минус три, а максимална дневна од 14, на истоку до 20, на западу, у вишим предјелима, на истоку од 10 степени Целзијусових.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, сјеверног смјера.

У Српској и ФБиХ данас је претежно ведро, осим на сјеверозападу, гдје је умјерено до претежно облачно вријеме, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 13.00 часова: Бањалука 17, Требиње, Добој, Рибник, Мостар и Тузла 15, Сребреница, Србац, Мркоњић Град и Кнежево 13, Бијељина и Зеница 14, Приједор, Шипово, Хан Пијесак, Фоча, Мраковица, Вишеград, Билећа и Неум 12, Рудо, Гацко, Сарајево и Бихаћ 11, Чемерно, Соколац и Калиновик 10 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
За викенд претежно сунчано, и до 37 степени За викенд претежно сунчано, и до 37 степени
И сутра претежно сунчано и вруће И сутра претежно сунчано и вруће
И сутра вруће, могућа пролазна киша И сутра вруће, могућа пролазна киша
Најчитаније
  • Сјећање на Срђана Кнежевића - Белог вука
    3h 33m
    18
  • Наталија Јокић, дјевојчица која у наручју мајке бјежи од "Олује" (ФОТО)
    18h 48m
    4
  • Ухапшено лице из Источног Сарајева због преваре на интернету
    19h 43m
    1
  • Сјећање на учитељицу Стану Арнаут, мученицу пребиловачку
    17h 38m
    4
  • Почела изградња новог вртића у Палама (ФОТО)
    17h 11m
    0