Сутра промјењиво облачно, уз сунчане периоде

09.07.2025. 17:09
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује промјењиво облачно вријеме, уз сунчане периоде и топлије, уз максималну температуру ваздуха до 27 степени Целзијусових.

Пролазна киша могућа је понегдје на сјеверу и истоку, док ће на југу бити претежно сунчано уз дневни развој облачности, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Минимална температура ваздуха биће од 10 до 18, у вишим предјелима од шест, а максимална дневна од 21 до 27 степени Целзијусових.

Дуваће умјерен вјетар, повремено јак, сјеверних смјерова.

У Републици Српској и ФБиХ данас је преовладавало облачно и хладније вријеме са кишом, која ће престати у вечерњим часовима, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Соколац и Хан Пијесак 10, Кнежево 11, Калиновик и Чемерно 12, Дринић, Мркоњић Град, Сребреница, Шипово и Сарајево 13, Мраковица, Бугојно и Тузла 14, Бијељина, Гацко, Зворник и Јајце 15, Рибник, Дрвар, Ливно и Зеница 16, Бањалука, Србац и Фоча 17, Вишеград и Добој 18, Нови Град, Рудо, Бихаћ и Сански Мост 19, Приједор 20, Билећа и Мостар 23, те Требиње 25 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра претежно сунчано и топлије Сутра претежно сунчано и топлије
Наш град богатији за дјечака Наш град богатији за дјечака
Сутра претежно сунчано и топлије Сутра претежно сунчано и топлије
Најчитаније
  • У Горњој Јошаници већ 33 године не гори славска свијећа
    7h 26m
    0
  • Милева Марић Ајнштајн – 150 година од рођења научнице
    3h 45m
    0
  • Потврђена оптужница против родитеља због напада на малољетног сина у Источном Новом Сарајеву
    8h 34m
    1
  • Светосавска награда професорици Ведрани Мијовић Пантелић
    21h 56m
    0
  • Упознајте град у којем је рођен Свети Никола (ВИДЕО)
    57m
    0