Сутра сунчано, до 36 степени целзијусових

18.07.2025. 17:06
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће, након свјежег јутра, током дана бити претежно сунчано и вруће.

Касније послије подне и увече очекује се пролазна умјерена облачност која ће се премјештати са запада ка истоку, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха од 12 до 17, у вишим предјелима од осам, а дневна од 30 до 36 степени Целзијусових.

Вјетар ће бити слаб до умјерен промјенљив или западних смјерова, а увече од југозапада ка истоку почеће да дува умјерен до јак југозападни.

У Српској и ФБиХ данас преовладава сунчано вријеме уз малу до умјерену облачност, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Калиновик 18 степени, Чемерно 19, Соколац и Хан Пијесак 20, Кнежево 22, Гацко 23, Дринић, Рудо, Сребреница и Фоча 24, Мркоњић Град и Сарајево 25, Бијељина, Вишеград, Зворник и Нови Град 26, Добој, Рибник и Србац 27, Бањалука, Билећа и Приједор 28, Требиње 30 и Мостар 32 степена Целзијусова.

Коментари 0
Повезане вијести
Град богатији за дјечака Град богатији за дјечака
Наш град богатији за дјевојчицу Наш град богатији за дјевојчицу
Сутра облачно, на истоку слабе падавине Сутра облачно, на истоку слабе падавине
Најчитаније
  • Шулић постао савјетник директора ОЦ Јахорина
    9h 44m
    6
  • У јануару рођене 32 бебе у породилишту Болнице „Србија“
    12h 57m
    0
  • Бачена бомба на кућу Здравка Чолића
    13h 3m
    2
  • Сједница Предсједништва Борачке организације сутра у Источном Сарајеву
    15h 38m
    0
  • У Русији направљен препарат против рака, који не захтjева хемиотерапију
    5h 30m
    1