Сутра сунчано и натпросјечно топло, послије подне киша

31.03.2024. 15:00
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској сутра ће бити претежно сунчано, натпросјечно топло и вјетровито вријеме са максималном температуром од 22 до 31 степен Целзијусов.

Током поподнева очекује се јаче наоблачење са запада, а увече пролазак падавинске зоне од запада и југа ка истоку и сјеверу, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Падаће киша са пљусковима праћеним грмљавином, а локално су могуће и непогоде.

Дуваће умјерен до јак јужни вјетар, у Херцеговини и Крајини јак до олујни. Увече у већини крајева пролазно олујни вјетар.

У већини крајева данас је преовладавало сунчано вријеме уз малу до умјерену облачност, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Бјелашница седам, Гацко 17, Ливно 18, Билећа и Иван Седло 20, Соколац 21, Неум 22, Мркоњић Град 23, Мостар и Сарајево 24, Бихаћ 25, Вишеград, Сребреница, Тузла и Зеница 26, Бањалука и Бијељина 27, те Приједор, Добој и Градачац 28 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра претежно сунчано и топлије Сутра претежно сунчано и топлије
За Васкрс углавном без падавина, температура изнад 20 степени За Васкрс углавном без падавина, температура изнад 20 степени
Сутра углавом сунчано и вјетровито, температура до 29 степени Сутра углавом сунчано и вјетровито, температура до 29 степени
Најчитаније
  • Божовић се опростио од Срђана Тодоровића и његове породице
    16h 6m
    0
  • Погинули народни посланик Срђан Тодоровић, његова супруга и дијете
    19h 52m
    0
  • Добра вијест за бициклисте и шетаче: Изградња стазе Пале-Сарајево напредује по плану
    17h 58m
    8
  • Срећно и Богом благословљено Христово васкрсење – Христос васкрсе!
    5h 55m
    2
  • Посна чорба од поврћа
    16h 19m
    0