Сутра топлије, киша могућа само на сјеверу

17.07.2025. 17:03
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно сунчано и топлије вријеме уз развој облачности, са могућом слабом кишом само понегдје на сјеверу.

Ујутро ће бити претежно ведро и свјеже, локално око ријека и по котлинама очекује се пролазна магла, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха износиће од 11 до 15, у вишим предјелима од седам, а највиша дневна од 25 до 32 степена Целзијусова.

Вјетар ће бити слаб до умјерен промјенљив или сјеверних смјерова.

У Херцеговини ће дувати умјерена, повремено и јака бура, која ће слабити током дана.

У Републици Српској и ФБиХ данас преовладава умјерено до претежно облачно вријеме са кишом и пљусковима у већини подручја, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Хан Пијесак 11 степени, Калиновик, Соколац и Чемерно 14, Кнежево 15, Сребреница 16, Зворник и Сарајево 17, Бијељина, Вишеград, Мраковица и Рудо 18, Добој, Дринић, Мркоњић Град и Фоча 19, Гацко и Србац 20, Нови Град и Рибник 21, Бањалука 22, Приједор 23, Билећа 27, Мостар 28 и Требиње 31 степен Целзијусов.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра топлије уз промјенљиву облачност Сутра топлије уз промјенљиву облачност
Претежно сунчано и топлије, крајем дана у Крајини вјетар Претежно сунчано и топлије, крајем дана у Крајини вјетар
Сутра сунчано Сутра сунчано
Најчитаније
  • Фирма "Међо" из Источног Сарајева запошљава!
    20h 18m
    0
  • Фоча: Радник "Пошта Српске" рањен из ваздушне пушке при претовару пошиљке
    21h 8m
    0
  • Комби слетио са ауто-пута: Дјечак погинуо, седам повријеђених
    23h 8m
    0
  • САД укинуо санкције Милораду Додику и званичницима Српске
    16h 43m
    11
  • Божовић: Изгледа да је Додик ову партију добио, а Српска изгубила
    11h 9m
    0