Тенисери из Источног Сарајева на турниру у Кисељаку

01.07.2022. 17:44
0
ИЗВОР: katera.news

На тениском турниру у Кисељаку, који се одржава од 1. до 3. јула, наступају три тенисера из Источног Сарајева у серији од 150 бодова.

На турниру ће наступити Милан Рудуљић, Саша Вуковић и Александар Драшкић.

На турниру учествује 70 такмичара.

Милан Рудуљић  у првом мечу савладао је Словенца Јањеса Јурицу и тако се пласирао у четвртфинале турнира, док Вуковић први меч игра од 19 часова.

У првом мечу Александар Драшкић савладао је такмичара из Хрватске, Габријела Ремића, резултатом 2:0 и пласирао се у четвртфинале турнира.

Тенисери из Источног Сарајева ће играти и у дублу.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    10h 26m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    17h 16m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    16h 16m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    16h 50m
    8
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    9h 39m
    0