Тениски клуб „Војковићи“ најуспјешнији на "Напретковом" турниру

28.08.2022. 19:22
ИЗВОР: katera.news

На "Напретков турниру", који организује Тениски клуб „Зеница, тенисери Тениског клуба „Војковићи“ из Источне Илиџе остварили су велики успјех.

Од три такмичара, која су наступала у категорији до 10 година, двојца су се окитили медаљама.

Андрија Мичић је противника савладао са 2:0 и окитио се бронзаном медаљом, док је  Марко Аксентић у финалу поражен од првак државе Аднана Колића.

Тренер Милан Рудуљић изјавио је за Катеру да је задовољан постигнутим резултатима.

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    23h 36m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    18h 28m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    21h 20m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    11h 6m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    22h 12m
    1