Тениски клуб „Војковићи“ најуспјешнији на "Напретковом" турниру

28.08.2022. 19:22
ИЗВОР: katera.news

На "Напретков турниру", који организује Тениски клуб „Зеница, тенисери Тениског клуба „Војковићи“ из Источне Илиџе остварили су велики успјех.

Од три такмичара, која су наступала у категорији до 10 година, двојца су се окитили медаљама.

Андрија Мичић је противника савладао са 2:0 и окитио се бронзаном медаљом, док је  Марко Аксентић у финалу поражен од првак државе Аднана Колића.

Тренер Милан Рудуљић изјавио је за Катеру да је задовољан постигнутим резултатима.

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    19h 46m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    22h 38m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    12h 24m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    23h 30m
    1
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    16h 48m
    0