Тешко повријеђен пјешак у Фочи

31.07.2024. 13:20
0
ИЗВОР: srna.rs

Жена чији су иницијали Г.З. тешко је повријеђена када ју је у Фочи ударио аутомобил, након чега је пребачена у Универзитетску болницу у том граду.

Из фочанске Полицијске управе саопштено је да се јуче, у 9.45 часова, на обиљеженом пјешачком прелазу у Његошевој улици догодила саобраћајна незгода у којој су учествовали возило "ауди", којим је управљао М.В, и пјешак Г.З, обоје из Фоче.

Након указане помоћи Г.З. је превезена у Универзитетску болницу Фоча на даље лијечење.

О догађају је упознат дежурни тужилац Окружног тужилаштва Требиње, док су увиђај извршили припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Фоча, наведено је у саопштењу полиције.

Коментари 0
Повезане вијести
Ђајић: Окружни суд поништио моју смјену са чела УКЦ-а Републике Српске Ђајић: Окружни суд поништио моју смјену са чела УКЦ-а Републике Српске
Данас исплата фебруарских пензија у Српској Данас исплата фебруарских пензија у Српској
Спрема ли Српска рампу за нафташе који дижу цијене? Спрема ли Српска рампу за нафташе који дижу цијене?
Најчитаније
  • Стријелац кажњава грешку (Дванаест жигосаних, прича трећа)
    5h 21m
    7
  • Како је настала најпознатија фотографија на свијету
    5h 14m
    51
  • Ученице Гимназије „Калиновик“ освојиле прва два мјеста на Регионалном такмичењу из руског језика
    11h 7m
    0
  • Годишњица проглашења Милана Oбреновића за краља
    13h 33m
    52
  • Олимпијски центар „Јахорина“ дијели добит: Рогатици 72.000 КМ за опремање учионица
    7h 46m
    2