Teško povrijeđen pješak u Foči

31.07.2024. 13:20
0
IZVOR: srna.rs

Žena čiji su inicijali G.Z. teško je povrijeđena kada ju je u Foči udario automobil, nakon čega je prebačena u Univerzitetsku bolnicu u tom gradu.

Iz fočanske Policijske uprave saopšteno je da se juče, u 9.45 časova, na obilježenom pješačkom prelazu u Njegoševoj ulici dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali vozilo "audi", kojim je upravljao M.V, i pješak G.Z, oboje iz Foče.

Nakon ukazane pomoći G.Z. je prevezena u Univerzitetsku bolnicu Foča na dalje liječenje.

O događaju je upoznat dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Trebinje, dok su uviđaj izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Foča, navedeno je u saopštenju policije.

Komentari 0
Povezane vijesti
Humanitarna akcija: Pomozimo Darku Mastilu iz Foče Humanitarna akcija: Pomozimo Darku Mastilu iz Foče
Boriša Starović: Legenda Medicinskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu Boriša Starović: Legenda Medicinskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu
Zasađena „Aleja 12 beba“ – vječni podsjetnik na tragediju banjalučkih beba Zasađena „Aleja 12 beba“ – vječni podsjetnik na tragediju banjalučkih beba
Najčitanije
  • Apel posjetiocima da na visokim stijenama borave u pratnji licenciranih vodiča
    23h 23m
    2
  • Večeras promocija knjige „Uvijek prvi“ u Kulturnom centru Pale
    10h 50m
    0
  • Predavanje Muharema Bazdulja sutra u Galeriji „Žarko Vidović“
    7h 55m
    0
  • Danas potpisivanje Memoranduma o dokumentovanju stradanja Srba u Istočnom Sarajevu
    10h 44m
    1
  • Promovisano devet doktora nauka Univerziteta u Istočnom Sarajevu (FOTO)
    6h 50m
    1