Тешко повријеђен пјешак у саобраћајној незгоди у Источном Новом Сарајеву

16.07.2024. 12:47
0
ИЗВОР: katera.news

На паркинг-простору у Змај Јовиној улици у Источном Новом Сарајеву јуче се догодила саобраћајна незгода у којој је учествовао путнички аутомобил „сузуки“, којим је управљало лице Ђ.С. из Источне Илиџе, и пјешак Ј.Д. из Источног Новог Сарајева.

Пјешак Ј.Д. задобила је тешке тјелесне повреде које су констатоване у Јавној здравственој установи Болница „Србија“ у Источном Сарајеву, навели су из ПУ Источно Сарејево.

Обавијештен је тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Увиђај саобраћајне незгоде извршили су полицијски службеници Полициjске станице за безбједност саобраћаја Источно Сарајево.

У току је документовање кривичног дјела „Угрожавање јавног саобраћаја“.

Коментари 0
Повезане вијести
Дан отворених врата у ПУ Источно Сарајево (ФОТО) Дан отворених врата у ПУ Источно Сарајево (ФОТО)
Крв даровало 68 припадника Полицијске управе Источно Сарајево Крв даровало 68 припадника Полицијске управе Источно Сарајево
Ухапшена лица осумњичена за паљење теретног возила у Палама Ухапшена лица осумњичена за паљење теретног возила у Палама
Најчитаније
  • Годишњица НАТО напада на избјегличко насеље "Мајино насеље"
    11h 21m
    1
  • "Помоз Бог" — више од поздрава
    23h 26m
    1
  • Божовић: Неуставно поскупљење боравка у вртићу за дјецу из Источне Илиџе
    3h 38m
    0
  • Дарко Младић: Генерал Младић је на самрти
    23h 20m
    0
  • Савановић Зорић: У избору занимања брига родитеља не смије прећи у контролу
    10h 35m
    1