Тијана Бошковић донирала 10.000 КМ удружењу за дјецу са сметњама у развоју

02.05.2021. 21:16
0
ИЗВОР: СРНА

Прослављена одбојкашица, Билећанка Тијана Бошковић донирала је 10.000 КМ Удружењу родитеља и дјеце са потешкоћама у развоју "Ведар осмијех" из ове општине.

Из Удружења су навели да је најбоља одбојкашица свијета посјетила просторије Удружења.

- Тијана је изразила жељу да Удружењу донира 10.000 КМ, а да предсједник Удружења и Управни одбор донесу одлуку на који начин ће средства бити утрошена - наводи се у објави на "Фејсбук" страници Удружења.

Из Удружења "Ведар осмијех" захвалили су Тијани и пожељели јој да настави да и даље ниже успјехе.

- Поносни смо на њу -  поручили су из Удружења "Ведар осмијех".

Коментари 0
Повезане вијести
Прича о мајчинској снази: Невена Вујовић хероина свакодневице Прича о мајчинској снази: Невена Вујовић хероина свакодневице
Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини
Срђан Леро побједник богојављенског пливања на Билећком језеру Срђан Леро побједник богојављенског пливања на Билећком језеру
Најчитаније
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    12h 51m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    22h 13m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    20h 24m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    23h 56m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    13h 16m
    0