Трагедија у породици Мирка Шаровића: Супруга пронађена мртва

11.02.2024. 17:09
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Супруга бившег предсједника Српске демократске странке Мирка Шаровића извршила је данас самоубиство, сазнаје Српскаинфо.

Српскаинфо пише, позивајући се на пријатеље и познанике да је Стојанка Шаровић извршила самоубиство у породичној кући у Источном Сарајеву.

Подсјећају да је Стојанка Шаровић својевремено радила у Скупштини града Источно Сарајево, Централној банци, а тренутно као руководилац Сектора за финансије у Заједничкој служби Сектретаријата Парламентарне скупштине БиХ.

Сахрана ће бити обављена на гробљу у Миљевићима у понедељак 12. 2. 2024. у 15 часова.

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Шаровић: Маринко Божовић би био одличан предсједник СДС-а Шаровић: Маринко Божовић би био одличан предсједник СДС-а
Шаровић: Годишњицу Дејтонског споразума дочекујемо у никад горој ситуацији Шаровић: Годишњицу Дејтонског споразума дочекујемо у никад горој ситуацији
Привремено руководство мијења Шаровића Привремено руководство мијења Шаровића
Најчитаније
  • Кафане моје младости – Кафе „Багрем“ и бар „Код Мише Ћеле“
    11h 23m
    9
  • Августовска разгледница Сокоца из 1997. године
    13h 49m
    27
  • Ово је алтернативни пут Фоча - Трново, јер је "прави" затворен (ВИДЕО)
    17h 39m
    7
  • Стоја Кашиковић се борила за своју земљу на начин на који нико није смио
    12h 1m
    1
  • Запаљен аутомобил у Источној Илиџи
    22h 3m
    0