Три медаље за "МТБ Форис“ у Требињу

24.10.2021. 19:22
0
ИЗВОР: Катера

У Требињу је данас оджана МТБ бициклистичка трка “XCM Trebinje 2021” на којој су чланови Бициклистичког клуба “МТБ Форис” Источно Сарајево освојили двије златне и једну сребрном медаљом.

Из Бициклистичког клуба “МТБ Форис” Источно Сарајево учествовала су четири такмичара, Стефан Таушан, Лука Жепинић у категорији Аматери Б, те Драган Стојановић и Миљан Жужа у категорији Аматери Ц. Такмичари из ових категорија су возили стазу дужине 27 километара.

Лука Жепинић је освојио прво мјесто у категорији Аматери Б, као и Миљан Жужа у категорији Аматери Ц, док је Драган Стојановић освојио друго мјесто у категорији Аматери Ц.

МТБ бициклистичка трка “XCM Trebinje 2021” одржана је у  организацији Бициклистичког клуба “Леотар” из Требиња и Бициклистичког савеза Босне и Херцеговине, а на њој су такмичари прикупљали бодове за премијер лигу БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
МТБ тура на Борикама и ове године одушевила учеснике МТБ тура на Борикама и ове године одушевила учеснике
Одржано такмичење у лову рибе на пловак Одржано такмичење у лову рибе на пловак
Позив за рибиловце и полазнике школе риболова Позив за рибиловце и полазнике школе риболова
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    12h 3m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    10h 7m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    8h 37m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    12h 17m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    12h 7m
    0