Tri medalje za "MTB Foris“ u Trebinju

24.10.2021. 19:22
0
IZVOR: Katera

U Trebinju je danas odžana MTB biciklistička trka “XCM Trebinje 2021” na kojoj su članovi Biciklističkog kluba “MTB Foris” Istočno Sarajevo osvojili dvije zlatne i jednu srebrnom medaljom.

Iz Biciklističkog kluba “MTB Foris” Istočno Sarajevo učestvovala su četiri takmičara, Stefan Taušan, Luka Žepinić u kategoriji Amateri B, te Dragan Stojanović i Miljan Žuža u kategoriji Amateri C. Takmičari iz ovih kategorija su vozili stazu dužine 27 kilometara.

Luka Žepinić je osvojio prvo mjesto u kategoriji Amateri B, kao i Miljan Žuža u kategoriji Amateri C, dok je Dragan Stojanović osvojio drugo mjesto u kategoriji Amateri C.

MTB biciklistička trka “XCM Trebinje 2021” održana je u  organizaciji Biciklističkog kluba “Leotar” iz Trebinja i Biciklističkog saveza Bosne i Hercegovine, a na njoj su takmičari prikupljali bodove za premijer ligu BiH.