Троје повријеђених и даље витално угрожено, до сада саслушане 53 особе

10.11.2024. 09:38
0
ИЗВОР: srna.rs

Троје повријеђених у обрушавању надстрешнице на Жељезничкој станици у Новом Саду и даље је витално угрожено, кажу у Клиничком центру Војводине, а у вези са овом трагедијом до сада су саслушане 53 особе.

- Свакога дана контролишемо, конзилијум се састаје више пута дневно, раде се допунски налази, лабораторијска дијагностика и тако се одлучује о даљим корацима - рекла је директор Клиничког центра Весна Туркулов.

Из Вишег јавног тужилаштва раније су саопштили да је истрага у току, истрага о несрећи у којој је погинуло 14 особа, а троје је тешко повријеђено.

У паду надстрешнице зграде Железничке станице у Новом Саду 1. новембра погинуло је 14 особа, а троје људи је тешко повријеђено.

Министар грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Горан Весић поднио је оставку.

Коментари 0
Повезане вијести
Више јавно тужилаштво о поступку за пад настрешнице на Жељезничкој станици Нови Сад Више јавно тужилаштво о поступку за пад настрешнице на Жељезничкој станици Нови Сад
"Exit" сели из Новог Сада, познато и гдје "Exit" сели из Новог Сада, познато и гдје
Прије осам мјесеци пала надстрешница: Дио Београда и даље под блокадама Прије осам мјесеци пала надстрешница: Дио Београда и даље под блокадама
Најчитаније
  • Сјећање на Матеју Радовића не блиједи
    2h 41m
    3
  • Петар Бојовић - слављен и понижен
    4h 37m
    14
  • Сутра промоција књиге „Опсада и одбрана Илиџе“ Неђељка Прстојевића
    5h 4m
    6
  • Свеепархијски сабор у спомен на свештеномученике дабробосанске 19. јула у Биљешеву код Какња
    5h 9m
    0
  • Ово су најбољи половни аутомобили за мали буџет
    17h 30m
    1