Тукли се палицама, доласком полиције побјегли

09.05.2020. 13:57
0
ИЗВОР: Srpska.info

У сарајевском насељу Ченгић Вила у улици Паромлинска синоћ је око поноћи дошло до већег сукоба навијачих група које бодре Сарајево и Жељезничар.

У сукобу је према ријечима свједока учествовало близу 30 особа, а наводно је велики број малољетника.

До инцидента је дошло јер су, према ријечима очевидаца навијачи Сарајева префарбали графит навијача Жељезничара. Прво је дошло до свађе, а потом се ситуација отела контроли и прерасла је у физички обрачун.

Учесници сукоба су палили бакље, тукли се палицама, а у сукобу су оштетили и аутомобил, преноси Klix.

Недуго након тога на мјесто догађаја стигле је неколико полицијских патрола и припадника специјалне јединице МУП Кантона Сарајево, међутим сви учесници инцидента су се разбјежали.

Коментари 0
Повезане вијести
Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана
Мотоциклиста са Пала тешко повријеђен у саобраћајној незгоди Мотоциклиста са Пала тешко повријеђен у саобраћајној незгоди
Освештање Цркве Светог Марка на Кошеву - духовна побједа Срба у Сарајеву Освештање Цркве Светог Марка на Кошеву - духовна побједа Срба у Сарајеву
Најчитаније
  • Сјећање на напад 14. маја 1992. и јуначке синове Српске Илиџе
    9h 17m
    18
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    5h 17m
  • За повратак тијела преминулог свештеника Богдана Стјепановића у Бијељину потребно 200.000 евра
    10h 42m
    1
  • Потресно писмо породица настрадалог брачног пара Хршум
    4h 40m
    0
  • Данас премијера филма "Ратни хирург" у Источном Сарајеву
    9h 25m
    0